close
دانلود آهنگ جدید

احساسات عاشقانه هنگام رابطه جنسی با همسر / ویژه گی های مردان عاشق

الّلهُمَّ صَلِّ عَلي مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خوش آمديد - امروز : شنبه 09 فروردین 1399

آموزش زناشویی,زنان عاشق,مردان عاشق,چطور مرد را عاشق کنییم,چطور زن را عاشق کنیم,چطور مرد پسر را عاشق کنیم,عشق در زناشویی,عشق و سکس,

احساسات عاشقانه هنگام رابطه جنسی با همسر / ویژه گی های مردان عاشق

احساسات عاشقانه هنگام رابطه جنسی با همسر / ویژه گی های مردان عاشق

احساسات عاشقانه هنگام رابطه جنسی با همسر / ویژه گی های مردان عاشق

زنـان از همســـر خود خواستـــه های جنسی مختـلفـی دارنـــد که یک مرد خوب بایـــد بتواند نیـازهای جنـــسـی خانمش را برآورده سازد. در ادامه شمــا با مشخـــصات مردهـایی آشـنا خواهـیــد شد که شریـک جنسی خوبی برای زنــان هســتنـــد.

در اکــثــر مواقع کســـی که برای رابـــطه جنســی  پیـــشقـدم می شود ،مرد اســـت و در برخی مواقـــع زنـان خواسـتـــه های جنسی خود را مطرح نکـــرده و با بی میـــلـــی و گاهی اجبار او را در این ارتبــاط مشــایـــعـت می کنند. امـا واقـــعـیـــت ایــن است که خیـلی از زنــان سرد مزاج نیـــستــند و در کنـــار یک همــسـر تحـریـک کننــده ،از موجوداتــی ترسو و متنـفر از رابـطه جنـــسی به قهرمــانـان داســـتـــانـــهــای عشقـــی تبــدیل می شوند، آیـــا دوست دارید همـســرتـــان را به یکی از این قهـــرمـــانان تبدیـــل کنید؟

 

این مشــخـــصات مردهـایــی است که برای همـــسرشــان شریـــک جنســـی خوبی هســـتــنـــد، شما هم می توانیـــد چنـــیـن رفــتــار کنــید :
1- مردهــایــی که به آرامی و با ملایـــمــت عشــق ورزی میـکـــنند. برای تحریک همـــسـرشان وقت صرف می کننـد و به او فرصت می دهند تا شعـله ی شهوتش به آرامــی روشن شود.

 

2- مردهایـــی که در بســـتر نیز با همسـرشان صحبت میــکــنـــنــد. آقایونی که نمـیـــخواهنــد احســاسـاتشان را با کلمـــات عاشـقـــانـــه در حین رابــطــه جنـسی بیـان کنــند، به ایـن نکتـــه دقـت کنــنـــد که بیــان احـساسـات عاشقـــانه در قبــل، هنـگــام و بعـــد از نزدیــکـی به زن احساس محبوبیت و امـــنیـت می دهـــد.

 

3- مردهایـی که در بوسیدن مهــارت دارنــد. هر بوسه عاشقانــه که بر لبــان همــسرتـان میـزنید میــتوانـد به ماننـد پیـامـــی پرقـــدرت بر قلب همـــسرتان فرود می آید و او را شعـلــه ور سازد.

 

4- مردهـــایــی که با چشمـان خود به همـسرشـــان نشـــان میـدهنــد او را دوست دارند و به او عشــق می ورزند. این را بدانـیـد که ارتباط چشـــمــی بیــن دو نفر نیــرومنـــد تریـــن و موثرتـــرین ارتبــاطـــات اســت که پیـــامــدش فعال شدن چرخــه های دیـگـر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسـرتان احساس محـبوبیــت بدهـید و از مزایـــای این ارتبـاط لذت ببرید.

 

5- مردهـایـی که با موهای همـــسرشان بازی میـــکـننـد. فکــر نمـیـکــنـم هیـــچ زنـی در دنـیــا وجود داشتـه باشـد که درهــنـــگام معاشقـــه از چنگ زدن دســتهای همســـرش در موهای سرش لذت نبــرد !

 

6- مردهایی که در تحــریـک کردن همســـرشان به وسیلــه لمــس کردن مهـارت دارند. زنها در پروسه آمــادگی برای نزدیـکـــی نیـــاز دارند که با نوازش و لمـــس آرام، آماده عمـلیات جنسی شوند.

 

7 – مردهایـی که از ماساژ دادن به همـسر خود لذت میـبرنـــد. زبــان عشـق لمس کردن اســـت، دسـتـهــای شمــا زایـده هایی فیزیـــکـــی نیستند بلــکــه فرســتـده هایـی قوی انـد که نیروی جنـسی شمــا را منـتقـل میـکـننـــد، با نوازشـی عاشقـــانه معنای واقعـــی ایـــن جمله را درک کنـیـد.

 

8- مردهایــی که عشـق خود را در بیـرون از اتــاق خواب نیـــز به همـــسـرشــان نشان می دهند و او را به احـــســاس و باور محبوبیت وادار می کنند . یک «دوستـــت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشــقانه و یک تک زنــگ نیـــم روزی که به همسرتــان احــســـاس محبوبیــت بدهــد ، میـتوانــد در شب هنـگـــام به طوفانی عشـــقی تبدیـل شود.

 

9- مردهایــی که پیـــش از عشق ورزی خود را به لحــاظ فیـزیــکی و جسمـــانی آماده میــکنـــنـد. کارهـــایی ماننـــده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطـر زدن و دوش گرفـــتـــن و … میتواننـــد برای آماده کردن جسـمی شمـــا موثر باشـــنـــد.

 

10- مردهــایـی که به همـسرشان وفادارند .فراموش نکنیــد اگــر همـــسرتــان حس کنــد تنهــا شریـک لحـــظه های لذت تان است ،تلاش بیـــشتری برای لذت بردن مضـاعف شمـا می کند.

 


اشتراک گذاري مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


تمام حقوق و عکسها نزد سايت ویکی تاپ محفوظ است .